Visuomet ateina laikas, kai pasensta mūsų elektroninė technika ir reikia ją pakeisti nauja, tačiau jei anksčiau elektroniniai prietaisai mums tarnauti galėdavo net iki dešimties metų, dabar juo keičiame žymiai dažniau. Dėl to tikrai nėra kalta įvairiausių elektroninių prietaisų, tokių kaip, išmanieji telefonai ar nešiojami kompiuteriai bei planšetės kokybė, bet dažniausiai mes patys po poros metų norime įsigyti naujausius technikos gaminius vien todėl, kad šiais laikais dominuoja jau nebe drabužių ar daiktų dizaino mados, o išmaniųjų technologijų mados, kurios verčia šiuolaikinės moderniųjų technologijų, o taip pat ir vartotojų visuomenės narius leisti pinigus daiktams, kurių jiems iš tiesų nelabai reikia. Pavyzdžiui, kiekvienas kompiuteris ar telefonas, nesvarbu, ar jis buvo pagamintas šiemet ar prieš su arba tris metus, gali atlikti tas pačias pagrindines funkcijas, todėl su juo laisvai galime išsiversti net ir pasirodžius naujesnio modelio elektroniniams prietaisams, tačiau matydami, jog mūsų draugai, kolegos ar tiesiog aplinkiniai žmonės naudoja naujausius išmaniuosius telefonus ar nešiojamus kompiuterius, negalime atsispirti mus į elektronikos parduotuvę traukiančiam bandos jausmui ir troškimui pritapti, kurie mus verčia išleisti krūvas pinigų dalykams, kurių mums tikrai nereikia.

Žinoma, teigti, jog naujausi elektroniniai prietaisai nuo senųjų skiriasi tik savo dizainu ar vaizdo raiška būtų klaidinga, nes jie dažniausiai sparčiau veikia, turi prieigą prie kito, spartesnio interneto dažnio arba turi šiek tiek geresnę kamerą, o kompiuteriai gali turėti naujesnio modelio operacines sistemas, tačiau teigti, kad šie aspektai yra kertiniai įsigyjant naują „žaisliuką“ nebūtų labai protinga. Tačiau jei jums taip reikia, kad jūsų turimi elektroniniai prietaisai būtų tobulesni, visuomet galite pasinaudoti tokia paslauga kaip technikos taisymas. Kompiuterių specialistai galės į jūsų turimą elektroninį prietaisą sudėti visas naujausias dalis, įdiegti naujausias programas ir panaikinti visus dėl telefono ar kompiuterio amžiaus atsiradusius defektus, tokius kaip greitai išsikraunanti akumuliatoriaus baterija, nes kasmet jos tūris paprasčiausiai mažėja.

Nešiojamas kompiuteris

Tačiau egzistuoja atveju, kai įsigyti naują nešiojamą kompiuterį tiesiog būtina. Visų pirma, technikas gali sugesti nepataisomai. Smulkus nešiojamų kompiuterių defektai gali būti pašalinami labai greitai ir pigiai, tačiau pasitaiko atveju, kai kompiuterio tiesiog neįmanoma pataisyti. Tokiu atveju neišsisuksite nuo naujo įrenginio įsigijimo. Kitas atvejis, kai pirkti naują nešiojamą kompiuterį būtina – kai kompiuteris yra jūsų darbo įrankis. Jeigu Jūsų profesinė veikla arba hobis susiję su programavimu, grafikos dizainu, multimedijomis ar muzikos kurimu, Jums teks reguliariai atsinaujinti savo nešiojamąjį kompiuterį. Modernios operacinės sistemos ir programinė įranga naudoja itin didelį kiekį Jūsų kompiuterio resursų, todėl seni kompiuteriai gali arba visai „nepavežti“ Jūsų naudojamu programu, arba atliks operacijas itin lėtai – taip bus eikvojamas Jūsų brangus laikas. Tačiau jeigu Jums reikia naujo kompiuterio – neskubėkite jo pirkti už pilną kainą parduotuvėje. Jeigu jūsų veiklos sritis susijusi su IT ar multimedijomis ir Jums būtina reguliariai atsinaujinti savo nešiojamąjį kompiuterį, siūlome išbandyti Bekredito paslaugas. Šioje svetainėje pasinaudoti nešiojamojo kompiuterio nuoma – mokėsite už jį nedidelį mėnesinį mokestį, o Jums prireikus atsinaujinti, galėsite jį pakeisti nauju.