http://nordgain.lt/Skaičiai – svarbi gyvenimo dalis. Šiame straipsnyje pristatysime buhalterijos įmonę http://nordgain.lt/, pakalbėsime apie verslą ir bandysime atsakyti į klausimą, ar buhalterijoje būna laimingų skaičių.

Buhalterija – ne loterija

Kai nusiperkate loterijos bilietą, tikitės laimėti. Vieną kitą eurą, automobilį, vieną kitą tūkstantuką… O gal mikrobangų krosnelę ar dviratį? Veikiausiai atsakysite, kad bet koks laimėjimas džiugina. Tačiau pasiseka tik nedaugeliui iš visų bilietus įsigijusių pirkėjų. Šiaip ar taip, tolesnėse eilutėse nesigilinsime į loterijos bilietų ir žaidimo procesų specifiką, tik pasakysime štai ką:

BUHALTERIJA – NE LOTERIJA. Griežtas ir teisingas teiginys. Labai tinkamas norint pabrėžti tikslumo poreikį. Buhalteriai puikiai supranta, kad 3 negali būti 8, o 7789 – ne 8789. Lygiai taip pat ir 2 x 2 netampa milijonu.

Kadangi jau išsiaiškinome, jog loterija ir buhalterija – tikrai ne tas pats, galime užduoti klausimą, kuris skamba taip:

KODĖL BUHALTERIJA NĖRA LOTERIJA?

Štai kodėl: buhalterija yra racionalus mokslas, reikalaujantis išgryninimo, aiškumo, čia negalima pasikliauti sėkme, reikia įdėti daug pastangų, ne tik atlikti įvairiausius matematinius veiksmus, išmanyti teisę, kasdien domėtis, kas naujo pasaulyje, bet ir atlikti darbą nepaprastai pedantiškai, kruopščiai, atsižvelgiant į kiekvieną niuansą.

Pats rezultatas gerokai skiriasi nuo laimėjimo loterijoje. Tikimybė, kad pavyks ką nors laimėti, apibrėžiama skaičiais, bet šiaip jau išlošimo nesuplanuosi. Arba pasiseks, arba ne. Arba paėmei tinkamą bilietą, arba ne. O štai buhalterijoje darbas vyksta žinant, kad rezultatą pasiekti būtina ir kad tas rezultatas privalo pasižymėti aukšto lygio tikslumu, visapusiška kokybe ir prisidėti prie įmonės žingsniavimo į priekį.

Tikslumo siekiantys UAB „Nordgain“ specialistai

Apsilankę interneto svetainėje http://nordgain.lt/ pajuntame profesionalumo aurą. Rašoma ne tik apie pačią buhalteriją, bet ir apie efektyvų verslo valdymą, o tai labai svarbu kiekvienai įmonei, nepriklausomai nei nuo dydžio, nei nuo veiklos srities.

Kad buhalterijoje dėmesys sutelkiamas į tikslumą, visiškai aišku ir neginčijama. Tačiau vertėtų išskirti dar vieną sąvoką – ilgalaikiškumas. „Nordgain“ pabrėžia ilgalaikių verslo rezultatų siekį, o tai – ypač reikšminga. Juk nei vienas įmonės įkūrėjas ir vadovas nenori, kad verslas vos pradėtas sugriūtų it kortų namelis. Kaip tik siekiama jį plėtoti, stengiamasi dirbti našiai, rūpinamasi ne tik šiandiena, bet ir rytojumi.

Klaidų ir pokyčių analizavimas

Kad tas verslo rytojus būtų kuo pozityvesnis, specialistai analizuoja klaidas ir pokyčius. „Nordgain“ prisistatyme yra žodžiai „analizuoti klaidas ir pokyčius realiuoju laiku“. Tai reiškia, kad gilinamasi DABAR. O tas dabartinis gilinimasis padeda siekiant ilgalaikių tikslų. Kitaip tariant, viskas susiję: prieš tai minėtas ilgalaikiškumas ir klaidų bei pokyčių analizė yra skirtingi procesai, bet ir vienas, ir kitas leidžia užtikrinti gerus rodiklius ne tik dabar, bet ir ateityje.

Žinoma, versle sunku ką nors pernelyg užtikrinti, nes viskas dinamiška. Tačiau specialistai yra patyrę ir gali padėti priimti geriausius sprendimus – tokius, kurie orientuoti ne tik į šiandieną, bet ir į tolesnę perspektyvą.

Pilies statymas

Verslas – kaip pilies statymas. Galbūt toks pavyzdys primena pasakų tvirtoves ar skamba pernelyg hiperboliškai, tačiau tiesios palyginime yra. Na, o startavus ir tęsiant verslo veiklos procesus ir prireikus buhalterių paslaugų verta susisiekti http://nordgain.lt/ nurodytais kontaktais. Gerai sutvarkyta buhalterija ir atsakingai „suvadybinti“ reikalai – tarsi laimingo bilieto ištraukimas.