antspaudu gamybaSteigiant naują įmonę, būtina atlikti keletą privalomų žingsnių. Vienas tokių – antspaudų gamyba. Gavę įmonės steigimo dokumentus, antspaudą galėsite atsiimti iš karto. Tad ką reikia žinoti apie tai, jeigu tokios paslaugos Jums yra dar visiškai menkai pažįstamos?

Kuriant savo verslą, nori nenori, tenka susidurti su klausimu: kas padeda steigiant įmonę? Be to, kad turėsite užregistruoti norimą pavadinimą, paruošti steigimo dokumentus, atidaryti kaupiamąją sąskaitą banke, suformuoti įstatinį kapitalą, dar turėsite pasirūpinti ir savo bendrovės antspaudų gamyba.

Kam dažniausiai reikalingi antspaudai?

Antspaudus dažniausiai užsisako įmonės, tačiau šių kanceliarinių prietaisų gamintojai teigia, jog anspaudų dažnai prireikia medikams, švietimo įstaigų darbuotojams, ar kitiems aukštesnes pareigas einantiems asmenims, kuriems tenka dažnai pasirašinėti įvairius dokumentus. Antspaudai gali būti gaminami įmonės vardu, pažymintys konkrečias pareigas ir jas užimančio asmens vardą bei pavardę.

Kokia informacija pateikiama ant antspaudo?

Paprastai ant antspaudų yra pateikiamas įmonės pavadinimas ir kiti svarbūs klientui duomenys. Tačiau, kaip rodo praktika, antspaudų gamyba tik iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti labai nuobodus ir į griežtus rėmus įspraustas procesas. Priklausomai nuo kliento poreikių, informacija ant antspaudų pateikiama labai įvairi, kartais netgi su išsamiomis detalėmis. Sakykim, šalis, adresas, telefono numeris, pareigos ir kt. Pasitaiko ir visiškai neoficialių antspaudų, ant kurių pateikiama labai įvairi ir asmeniška informacija.

Kas lemia antspaudų kainą?

Standartiškai antspaudų gamintojai gamina kvadratinius, stačiakampius, apvalius, ovalius datatorius, numeratorius ir anspaudus su įmonės logotipu. Kaip jau minėta, kiekvienas užsakymas gaminamas individualiai, tad gaminio forma ir jame esanti informacija priklauso tik nuo paties kliento poreikių. Kaina didele dalimi priklauso nuo antspaudo dydžio, jame pateikiamos informacijos kiekio ir dizaino. Taip pat, galima išskirti ir atskirą antspaudų rūšį – datatorius. Reguliuojant antspaudą, galimą sudaryti reikiamą skaičių kombinaciją, t.y. tos dienos datą. Be abejonės, tokie sudėtingesni antspaudai visuomet kainuos šiek tiek brangiau nei įprasti, standartiniai gaminiai.

Taigi, viskas, kas padeda steigiant  įmonę, yra kuriama atsižvelgiant į klientų lūkesčius ir poreikius. Verta prisiminti, jog, rodos visai nereikšmingų detalių – antspaudų dizainas gali būti sukurtas derinant Jūsų vizijas ir gamintojų galimybes. Tai puiki proga savo įmonei suteikti individualumo ir stilingumo.