refinansavimasDar ne per seniau refinansavimas nebuvo jokia paslauga. Tokio dalyko niekas nežinojo. Visi žinojo, kad turint paskolą, ją reikia išsimokėti, o dangstyti kitomis paskolomis neįmanoma. Tačiau kaip naujovė atsiradę refinansavimas staiga tapo populiariu dalyku, reikalingu daug kam. Ar jis naudingas, ar žalingas? O gal viskas priklauso nuo to, kokiam žmogui ir kokiais tikslais reikalinga refinansavimas be uzstato? Dedame refinansavimą ant svarstyklių, ir svarstome šios paslaugos naudingumo svorius.

Refinansavimas be uzstato naudingas, kai:

  • Netikėtai netenkate darbo ir nebegalite grąžinti seniau turėtos paskolos. Tuomet paskolu refinansavimas bankuose neveiksmingas, tačiau galite tokios pagalbos tikėtis paskolų teikimo ir tarpusavio skolinimo platformose.
  • Turite didelių planų, galbūt investuojate ir jums jau reikia labai nedaug, kad padarytumėte savo didįjį šuolį. Tuomet refinansavimas be turto ikeitimo gali tapti paskutine investavimo viltimi, kuri leis galiausiai staiga pašokti ir kilti labai aukštai.\
  • Staiga užklumpa ligos ir prireikia skolintis brangiems vaistams. Gal dar nespėjo sustiprėti sveikata ir paskolos dar negalite grąžinti, tuomet paskolu refinansavimas Kaune ir visoje Lietuvoje gali pagelbėti.
  • Kažkas jus apgavo, dėl to ėmėte paskolą ne savo noru (pasitaiko poros santykiuose, kai kažkas yra nesąžiningas). Paskola liko jūsų vardu, o jūs nesate pasiruošę jos grąžinti. Tuomet paskolu refinansavimas atsiliepimai gali jums padėti.
  • Jums nesiseka ne dėl jūsų kaltės. Tuomet paskolu refinansavimas isiskolinusiems gali padėti, kai jie tiksliai žino, ką ir kodėl žino. Gyvenime būna aplinkybių, kurias mes vadiname force majoru, nes jos nuo mūsų niekaip nepriklauso: gaisrai, stichinės nelaimės, finansinės ir politinės krizės, karai. Tuomet paskolu refinansavimas kaip ir pačios paskolos gali ištiesti ranką. Aišku, visą tą laiką jūs turite tvirtai tikėti, kad jums pasiseks bei patiems ieškoti būdų išsikapstyti.
  • Veikliems, atsakingiems, savo tikslo visuomet siekiantiems, niekuomet nepasiduodantiems žmonėms paskolu refinansavimas internetu bus tik dar viena priemonė pasiekti savo tikslo, kad ir koks jis bebūtų.

Refinansavimo (galima) žala

Apie ją reikėtų kalbėti labai paprastai – tai vėlgi susiję su žmogaus savybėmis ir tikslais. Visuomet yra žmonių, kurie nepatikimi, kurie gavę net ir geriausius darbo įrankius, juos sugadins ir nieko nenuveiks. Taigi, refinansavimas gali pakenkti neatsakingiems žmonėms, nes tai bus jų įsipareigojimų nevykdymo apeliacija. O taip pat ir įsipareigojimų nevykdymo liudininkas bei galimybė dar daugiau įsipareigoti bei netęsėti pažadų. Tačiau jūs visuomet galite tą refinansavimą matyti kaip teigiamą priemonę, o pačius žmones – kaip tuos atsakinguosius, kurie priemonę galiausiai panaudoja vienaip ar kitaip. Nuo to juk viskas ir priklauso, tiesa? Taigi, su refinansavimu ir priemonėmis viskas taip ir atsitinka. Žmogus tampa pats likimo kalviu.

Plačiau apie refinansavimą skaitykite čia.

Tačiau tam, kad neatsakingi žmonės neprisidarytų papildomų problemų bei kuo mažiau jų sukeltų kitiems, yra ištisas prevencijos planas. Būtent dėl to pasiskolinti norintiems žmonėms yra keliama nemažai įvairių reikalavimų. Jiems, pavyzdžiui, reikia būtinai turėti oficialias pajamas, darbą. Dirbant jie gali gauti daugiau pinigų. Taip pat tai įrodymas, jog jie sugeba atsakingai išbūti vienoje pozicijoje. Taip pat stebima, kokių dar įsipareigojimų, neišmokėtų skolų jie turi. Gali įtaką padaryti ir kitokie oficialūs duomenys. Pavyzdžiui, galbūt žmogus pats save įtraukė į priklausomų asmenų registrą, kuris siekia apsaugoti priklausomybių turinčius žmones nuo kenkimo sau ir nuo paskolų ėmimo sunkiu momentu.