Aksesuarai ir proginės suknelės

Aksesuarai ir proginės suknelės

Gražiausių švenčių metu moterys dažniausiai deda visas pastangas, kad tik pavyktų atrodyti tobulai. Atrodo, kad šiuo metu suknelių bei aksesuarų, tinkamos avalynės pasirinkimas yra toks platus, kad juos visus suderinti atrodo rimtas darbas. Taip, galbūt ir rimtas, tačiau tikrai įmanomas ir apie tai – šiame straipsnyje.

Proginės suknelės moterims dažniausiai kelia daugiausia klausimų, kadangi būtent prie prabangaus stiliaus drabužio derinti aksesuarus yra sunkiausia. Atrodo, kad pati suknelė jau yra unikali ir jai daugiau nieko nereikia. Dalinai tai gali būti tiesa, tad ir aptarsime – kaip derinti aksesuarus ir ar juos apskritai derinti, kai dėvite prabangaus modelio, elegantišką suknelę.

Vakarėlio metu dažniausiai siūlome vengti papuošalų, kurie atrodo pigiai. Ką tai reiškia? Kad prie vakarinės suknelės tikrai negražiai atrodys tokie aksesuarai, kurie yra ryškių spalvų, taip pat tokie, kurie gaminami iš pigių medžiagų, pavyzdžiui, plastiko arba medžio.

Masyvūs spalvoti papuošalai tikrai yra geras pasirinkimas, tačiau jie  labiausiai tinka kasdienai. Tuo tarpu greta proginės suknelės moterims labiausiai rekomenduojami brangiojo metalo papuošalai. Tai nereiškia, kad reikia rinktis tik žiedus su akmenimis, kurie turi karatus, tačiau sidabriniai papuošalai jau geriau nei plastikiniai.

Žinoma ir tie patys sidabriniai neturėtų būti labai masyvūs ir dideli. Kartais, kai suknelės išties labai paprasta ir minimalistinė – masyvūs papuošalai nėra blogas pasirinkimas. Tačiau tokie atvejai retesni ir jau reikia mokėti derinti akcentus, kad galiausiai bendras vaizdas nebūtų per daug stipriai apkrautas.

Taip pat reikia derinti ne tik aksesuarus, tačiau ir avalynę, kuri gali suteikti bendram vaizdui daugiau estetikos arba gali jį sugadinti. Siūlome galvoti ne tik apie stilistinius niuansus, tačiau net ir batelių kulną. Paprasčiausiai kol vieni patys iš savęs reikalauja aukštumo, tuo tarpu kitoms suknelėms labiausiai tinka lygiapadžiai. Bet kuriuo atveju atsiminkite svarbiausią taisyklę, kad batai negali būti tokios pat spalvos kaip ir suknelė. Tai yra neskoningas pasirinkimas. Geriausia, kai bateliai yra tamsesni. Tačiau kai kuriais atvejais, akcento dėlei, tiks ir ryškesni, šviesesni.

Prie vakarinės suknelės skaros dažniausiai netinka, jos sukuria neskoningą vaizdą. Žinoma, kai suknelė yra parduodama kartu su skara – tokiu atveju derinys tikrai bus gražus. Tačiau pačiam bandyti derinti dažniausiai nepatartina, kadangi atrodysite neskoningai ir net senamadiškai.

Suderinti smulkmenas nebus sunku, jeigu internete peržiūrėsite pavyzdžius. Taip, tai kopijavimas, tačiau kopijuoti profesionalus – verta. Tokiu atveju būsite ramus, kad suderinote viską iki pat mažiausių smulkmenų ir net paprasčiausias žiedas gali būti gražiausias Jūsų stiliaus akcentas.