Ar žinote, be kokių aksesuarų neturėtų būti įsivaizduojamas nei vieno vyro stilius? O gal priešingai – iki šiol jūs buvote įsitikinę, kad vyrams nė nereikia aksesuarų? Kaip bebūtų, patarimų, susijusių su mūsų stiliaus formavimu, niekuomet nebūna per daug – ir ypač tuomet, kai mes nesame linkę skirti daug dėmesio ir pastangų savo įvaizdžio kūrimui. Taigi, įvardinsime keletą vyriškų aksesuarų, kurie gali padėti pabrėžti ir įprasminti mūsų pasirinktą stilių, paverčiant jį dar originalesniu ir stilingesniu.

  • Vyriska rankineVyriška rankinė. Buvote tikri, kad vyriška rankinė yra tik praktiškas ir kasdienis daiktas, kuris neturi nieko bendro su jūsų įvaizdžiu? Jei taip, labai klydote, kadangi vyriška rankinė yra vienas iš svarbiausių aksesuarų, jūsų įvaizdžiui galintis turėti neįkainojamą įtaką. Jei jūs pasižvalgysite po specializuotas internetines parduotuves, neilgai trukus pastebėsite, kokia skirtingų modelių įvairove pasižymi šiuolaikinės vyriškos rankinės. Tai rodo, kad šie aksesuarai yra labai populiarūs ir svarbūs. Todėl jei iki šiol į juos žvelgėte pakankamai atsainiai, dabar yra pats tinkamiausias metas savo neteisingą nuomonę pakeisti.
  • Vyriškas kelnių diržas. Tai dar vienas aksesuaras, kurį dauguma vyrų vertina kaip įprastinį ir kasdienį daiktą. Tačiau tai taip pat yra labai reikšminga kiekvieno iš mūsų stiliaus detalė. Jei kelnių diržas bus pasirinkimas netinkamai, tuomet jūsų įvaizdis taps chaotiškas. Be to, ne veltui galima išgirsti labai šmaikštų, tačiau teisingą posakį – vyras be diržo, tai tas pats, kas vyras be kelnių.
  • Vyriškos piniginės. Trečiasis didelio dėmesio nusipelnęs vyriškas aksesuaras, kurį dauguma vyrų nuvertina. Trumpiau tariant, tai aksesuaras, kurį didelė dalis žmonių vertina tik kaip praktinę funkciją atliekantį daiktą. Tačiau jei jūs savo vyrišką piniginę pasirinksite atsižvelgdami į dabartinį stilių, suteiksite jam dar daugiau žavesio.
  • Vyriški akiniai. Ir šiuo atveju galima kalbėti tiek apie įprastinius tradicinius akinius, tiek ir apie akinius nuo saulės. Kadangi šiandieninis jų asortimentas yra labai didelis, jums tikrai neturėtų būti sudėtinga atrasti tai, kas geriausiai atitiktų jūsų pasirinktą įvaizdį, tokiu būdu suteikiant jam tai, ko trūksta.

4 svarbūs vyriški aksesuarai
Įvertink