1. kelnaitėsPirmieji apatiniai atsirado Senovės Graikijoje. Senovės Graikijoje moterys devėjo rūbą panašų į liemenėlę, kuris vadinosi apodesme. Šios liemenėlės palaikė krūtinę bei pakeldavo ją aukščiau. Kai istorinėje arenojo lyderystė atkeliavo į Romą – apatiniai ir toliau vystėsi, tačiau Romos imperijai žlugus – apatinis trikotažas kuriam laikui buvo pamirštas.
 2. Victoria‘s Secret – tai vyras. O tiksliau vyras ir moteris. Rojus Reimondas ir jo žmona Gaj įkūrė kompaniją 1977 metais Kaliforijoje.
 3. Vidutinis krūtinės dydis. Per paskutiniuosius 15 metų vidutinis statistinis krūtinės dydis pakito. Jeigu prieš 15 metų tai buvo – 75B, dabar labiausiai perkamos liemenėlės yra – 80C.
 4. Kelniatės trims savaitėms. Tai tas kiekis apatinių kelnaičių, vadovaujantis statistiką, kurį savo komodoje turi moteris.
 5. Liemenėlių kaušelių dydžiai buvo sugalvoti 30-aisiais metais. Tradiciškai ilgą laiką moterys žinojo 4 liemenėlių kaušelių dydžius: A, B, C ir D. Dabar jau galima įsigyti liemenėles su AA, DD ar G kaušeliu. Pirmieji liemenėlių dydžiai buvo pristatyti pasauliui kompanijos Warner‘s dėka 1935 metais.
 6. Šiandien ne vienos moters nenustebins push up liemenėlė ar apatiniai kitai koreguojantys kūno linijas. Štai XX amžiuje moterys ypač geidė liemenėlės, kurios pagalba mažos krūtys atrodė kaip viena didelė.
 7. Tanga kelnaitės buvo sukurtos 1939 metais specialiai šokėjoms, iki tol jos pasirodydavo be apatinių kelnaičių.
 8. String kelnaitės užima beveik 70% nuo visų parduodamų kelnaičių.
 9. Kijevo mieste yra paminklas apatiniam trikotažui. Paminklas vaizduoja žemės planetą, tačiau vietoje žemynų yra atvazduotas įvairus apatinis trikotažas.
 10. Pirmieji apatiniai su raišteliais atsirado tik prieš 35 metus, Atsitiko tai saulėtoje Brazilijoje.
 11. Atlikta apklausa parodė, kad 2/3 dalys moterų dėvi netinkamo dydžio liemenėlę ir pusė jų žino apie tai.
 12. Vidutinė vienos liemenėlės „gyvenimo“ trukmė nuo 6 iki 9 mėnesių su sąlygą, kad ja dėvite kiekvieną dieną.

12 įdomių faktų apie apatinį trikotažą, apie kuriuos nenumanėte
Įvertink