vestuviu konsultacijosKuomet artėja gražiausia jūsų gyvenimo šventė, norisi, kad viskas būtų tobula ir jūs galėtumėte pasinerti į laimę ir harmoniją. Tačiau, su šios malonios dienos laukimu, atsiranda ir gausybė rūpesčių. Daugelis žmonių renkasi vestuvių planuotojos paslaugas.

 

Renkantis vestuvių planuotojos paslaugas, jūs turbūt apskaičiuojate visus privalumus ir išlaidas – turėsite daugiau laiko patys ruoštis vestuvėms, jums nereikės užsiimti visų problemų, susijusių su organizavimu, sprendimu. Tačiau, turbūt pagalvojate ir apie tai, kad norint bendradarbiauti su vestuvių planuotoja, jūs esate įpareigoti turėti didesnį vestuvių biudžetą. Tas klausimas dažniausiai ir priverčia žmones dvejoti dėl apsisprendimo – ar verta pirkti vestuvių planuotojos paslaugas?

 

Vestuvių konsultacija – būtinas dalykas

 

Taigi, nenorėdami būti šališki, pasakysime, kad kai kuriais atvejais vestuvių planavimo paslaugas užsisakyti verta – ypač, jeigu planuojate didelę šventę ir turite mažai laiko. Aišku, jeigu norite nedidelės šventės ir jums malonu (bei turite pakankamai laiko) patiems atlikinėti visus pasiruošimo darbus, vestuvių planuotojos paslaugų nereikia. Tačiau vestuvių konsultacija yra tai, kas tikrai neišvengiama norint tinkamai pasiruošti savo šventei.

 

Daugelis porų mano, kad jeigu dar nėra konkretaus vestuvių šventės plano, tai nėra jokios naudos iš konsultacijos. Tai – netiesa. Jums tikrai vertėtų pasikalbėti su profesionaliomis planuotojomis, kurios konsultacijos metu galėtų jus nukreipti tinkama linkme ir pasakyti, nuo ko pradėti spręsti visus vedybų šventės reikalus.

 

Antras mitas, kurį dažnai girdime – jog tokių konsultacijų metu labai dažnai vestuvių planuotojos nori jums įpiršti savo paslaugas arba savo nuomonę. Jeigu taip atsitinka, tai dažniausiai būna natūralus jaunųjų pasirinkimas – turbūt pakankamai aišku, kad tikrai ne visi nori savo galvą užgniaužti problemomis ir rūpesčiais, susijusiais su švente. Kalbant apie savo nuomonę, vestuvių planuotoja turi ją turėti, tačiau taip pat ji turi pasistengti, kad vestuvių idėjos ir procesai puikiausiai atitiktų jūsų poreikius ir slapčiausius norus.

 

Kas įeina į vestuvių konsultaciją?

 

Vestuvių konsultacija dažniausiai vyksta gyvai arba vaizdo konferencijos principu – aišku, geriau kai gyvai, tačiau juk kartais būna ir taip, kad jaunieji gyvena kitame mieste ir neturi pakankamai laiko atvažiuoti pasikalbėti gyvai.

 

Vestuvių planuotoja konsultacijos metu padės jums atsakyti į visus iškilusius klausimus, nuspręsti, kokias tradicijas norite įtraukti į savo vestuvių šventę, sukurti vestuvių dienos planą, kokią vietą geriau išsinuomoti priklausomai nuo žmonių kiekio, kokio biudžeto reikėtų jūsų šventei.

 

Vestuvių konsultacijos metu jūs taip pat sužinosite, kur galima užsisakyti jūsų norimo maisto pigiau, taip pat gali būti rekomenduojami vestuvių muzikantai, DJ ir įvairios pramogos, kurias jūs norėtumėte turėti vestuvių šventės metu.

 

Kiek įprastai konsultacija kainuoja?

 

Nors kaina dažnai priklauso nuo vestuvių planuotojos patirties, visgi galime pasakyti, kad pradinė vestuvių konsultacija dažniausiai kainuoja apie 100 – 200 eurų. Dažniausiai konsultacijai reikia užsiregistruoti bent porą savaičių prieš, o jos trukmė nėra apribota, todėl patyrusi vestuvių planuotoja tikrai su malonumu atsakys jums į visus rūpimus klausimus. Taigi, nepamirškite pasikonsultuoti ir galėsite džiaugtis pačia tobuliausia vestuvių švente, pradėsiančia nuostabų bendrą gyvenimą!

 

Vestuvių planavimo konsultacijos ir mitai apie jas
5 (100%) 1 vote