termo drabuziaiTermo drabužiai lietuvių vis labiau pamilstama apranga, kuri leidžia jaustis puikiai bet kokiu metų laiku. Jie atkeliavo iš Skandinavijos ir vos tik pasiekė mūsų šalį – daugelis juos apsivilkęs taip niekada ir nebenorėjo nusivilkti. Termo kelnės, termo striukės, kepurės ir kiti drabužiai suteikia galimybę jaustis labai puikiai tiek tuomet kai lauke sninga, tiek tuomet, kai lauke yra labai drėgna. Kiekvienas asmuo pagal savo poreikius gali pasirinkti jam labiausiai tinkamus drabužius. Kadangi jie yra ilgaamžiai – investicija tikrai ilgalaikė. Tačiau tuo pačiu siūlome nepamiršti, kad skirdami šiek tiek laiko priežiūrai užsitikrinsite kur kas ilgesnį rūbų funkcionavimo laiko tarpą.

Termo kelnės nereikalauja jokios ypatingos priežiūros. Apskritai, termo drabužiai nėra lepūs. Jiems užtenka itin paprastos ir minimalios priežiūros, kad Jums tarnautų ilgai ir sėkmingai.

Tuo pačiu pateikiame kelis paprastus patarimus, kurie Jums džiaugtis kokybiškais drabužiais kuo ilgesnį laiko tarpą.

1. Pirmiausia siūlome juos skalbti griežtai taip, kaip yra nurodyta ant etiketės. Daugelis žmonių galvoja, kad termo kelnės nėra niekuo ypatingos ir medžiaga visiškai nesiskiria nuo įprastų kelnių, kurias perkame savo prekybos centruose. Tačiau tai nėra tiesa, kadangi specialiomis termo izoliacinėmis savybėmis pasižymintis drabužis reikalauja ir kiek ypatingos priežiūros. Skirkite jos. Jeigu reikia – neškite į valyklą.

2. Žinoma, tuo pačiu, jeigu ant kelnių ar kito drabužio yra nedidelė dėmė, tokiu atveju rekomenduojame valyti būtent tik ją, o ne visą aprangą. Tuomet sumažinsite medžiagos gadinimo intensyvumą. Apskritai, termo rūbai turėtų būti valomi kartą per metus. Dažniau paprasčiausiai nerekomenduojama.

3. Naudokite specialias priemones, kurios yra skirtos būtent šiems drabužiams. Specialiai susikurtos priemonės padeda apsaugoti rūbus nuo medžiagos susigadinimo.

4. Dar viena svarbi taisyklė, kad reikia nepamiršti vengti natūralių priemonių, kurias gali rekomenduoti močiutės. Daugeliui atveju galbūt tokio tipo priemonės ir yra geras pasirinkimas, tačiau tikrai ne visada, kadangi termo rūbai pagaminti iš specialios medžiagos. Jeigu Jums siūlome dėmes plauti su ūkišku muilu – taip ir darykite, tačiau pagalvokite, ar taip nesugadinsite specialios medžiagos.

5. Prieš planuojant skalbti būtinai patikrinkite visas kišenes ir užtrauktukus, kurie skalbimo metu gali kaip nors susigadinti. Taip apsaugosite ne tik pačius termo drabužius, tačiau ir skalbimo mašiną, kuri gali būti itin jautri detalėms.

6. Skalbti termo rūbus rekomenduojama juos išvertus į priešingą pusę. Apskritai taip daryti rekomenduojama norint švariai išskalbti ir nesugadinti drabužių. Ir ne tik kuomet kalbame apie termo rūbus, tačiau visais atvejais. Tai saugiausias būdas tinamai pašalinti dėmes.

Termo drabužiai turi labai daug privalumų, tad nieko keisto, jog žmonės džiaugiasi kokybiška apranga už priimtiną kainą. Svarbiausia, kad dėl lietuviškų orų daugelis tautiečių vos ne ištisus metus serga nemaloniomis peršalimo ligomis. Štai įsigijus kokybišką aprangą sirgimo mastus galima kur kas labiau sumažinti. Tiek tik paprasčiausi šilti batai ir megztinis nebus užtektinai geras pasirinkimas, tad siūlome įvertinti daugiau veiksnių.

Termo kelnės leis puikiai jaustis tiek žiemos, tiek rudens metu. Nėra blogo oro, yra tik labai nemaloni apranga.

Termo drabužių priežiūra
Įvertink