kokybiškas šunų maistasLabradoro retriveriai yra temperamentingi ir energingi šunys. Todėl prieš jį įsigyjant reiktų įvertinti ar turėsite šuniui kasdien mažiausiai tris valandas pasivaikščiojimui, vakarinėms šukų ir vonių procedūroms. Taip pat įvertinkite papildomas išlaidas, kurios atsiras kartu su augintiniu.

Geriausia auklė

Labradoro retriveriai yra stiprūs, šeimos šunys. Sakoma, kad tai geriausios auklės Jūsų vaikams, nes labradorai mėgsta gyventi ir nuolat būti tarp žmonių. Šios veislės patelės yra itin švelnios, prieraišios, smulkmeniškos. Tad jeigu Jūsų vaikai neatsitraukia nuo kompiuterio – labradoras tobulas Jūsų  šeimos narys, kuris tol juos kvies žaisti, kol šie pasiduos ir eis mėtyti kamuolį.

Mėgsta pavalgyti

Vis dėlto, viena didžiausių šios veislės šunų bėdų – nutukimas. Todėl itin atidžiai rinkite maistą. Kadangi tai didelės masės šuo – laikykitės griežtų maisto normavimo taisyklių. Klausiate koks sausas sunu maistas geriausias? Lietuvoje yra net kelių rūšių kokybiškas šunų maistas. Profesionaliausiai išrinkti geriausią šuns maisto gamintoją padeda veisėjai. Vis dėlto, šiuo metu populiariausi: sausas sunu maistas super premium, sunu maistas brit, sunu maistas josera ir acana sunu maistas. Taip pat puikūs happy dog maistas atsiliepimai.

Kadangi didelio šuns ir porcijos nemažos, ieškokite kur yra sunu maistas pigiau. Dažniausiai internete sunu maistas akcija leidžia sutaupyti nemenkas sumas. Tačiau vėlgi, svarbiausia netaupyti kokybės sąskaita, nes šios veislės šuniui ypač svarbus kokybiškas šunų maistas.

Jautriausia vieta – sąnariai

Kita vertus, jautriausia labradoro retriverio kūno vieta – sąnariai. Dažnai nutukimas ir įgimtas defektas pasireiškia klubo sąnario uždegimu ar išnirimo. Dėl jautrių sąnarių negalima šios veislės šuniukams iki šešių mėnesių lipti laiptais. Tai reiškia, kad jeigu gyvenate daugiabutyje be lifto šuniuką iki pusės metų teks nešioti, o penkių mėnesių labradoras gali sverti ne taip jau ir mažiau, t.y.  20 – 25 kg.

Sąnarių uždegimas ar išnirimas yra itin skausmingas susirgimas, nuo kurio profilaktiškai neįmanoma apsisaugoti. Žinoma, kokybiškas šunų maistas, tinkamai sunormuotas kokybiškas šunų maistas ir ilgi pasivaikščiojimai užtikrina geriausią ir, greičiausiai, vienintelę šio sutrikimo prevenciją.

 

Super šuo arba kokias klaidas dažniausiai daro labradorų retriverių šeimininkai
Įvertink