statybine medienaIeškote pigesnės statybinės medienos, bet niekur nerandate? Tokiu atveju reikėtų plačiau pasidomėti internete. Tokiose vietose kaip http://www.lentos.net galite užsisakyti statybinę medieną praktiškai visiems atvejams. Geriausia tai, kad internetu pateikiami užsakymai dažniausiai įvykdomi itin greitai, o medienos kainos yra ženkliai mažesnės nei tos, kurias siūlo įprastos lentpjūvės ar tarpininkai prekybos centruose. Norintiems saugiai įsigyti statybinę medieną internetu, patariama pradžioje ieškoti pardavėjų per paieškos sistemas. Ten gausu įvairiausio tipo pasiūlymų – nuo terasinių lentų iki stambesnės medienos karkasiniams namams ir kitiems statiniams.

Perkant statybinę medieną, labai svarbu iš pradžių įsitikinti, kad viskas perkama iš patikimų pardavėjų. Yra nemažai privačių asmenų, kurie užsiima medienos prekyba net neturėdami nieko. Blogiausia tai, kad tuomet tenka mokėti tarpininkavimo mokestį, kai tuo tarpu viską galima įsigyti tiesiogiai. Jeigu matote, kad pristatymo terminas yra visiškai neadekvatus, tuomet reikėtų sunerimti dėl pasiūlymo sąžiningumo. Mat, kai kurie privatūs asmenys tiesiog tarpininkauja ir tiek, o už tai jie užsideda antkainį. Geriausia būtų apsidairyti internetinėse paieškos sistemose, nes ten galima rasti pardavėjus tiesiogiai. Tuomet liks su jais tik susisiekti ir aptarti visas įsigijimo detales.

Perkantys statybinę medieną internetu taipogi turėtų atsižvelgti į siūlomų medžiagų kokybę ir ypatumus. Trumpai tariant, kiekviena mediena įvertinama skirtinga kaina. Viską lemia jos panaudojimo galimybės. Yra speciali kalibruota mediena, yra ir standartinė –išpjaustyta įprastomis staklėmis. Pastaroji medienos rūšis yra pigesnė, nes ji nėra techniškai apdirbama taip, jog paklaida būtų tik minimali. Tačiau pigumas dar nereiškia, kad tokią medieną bus paprasta naudoti, nes dažniausiai būna šiokios tokios matavimo paklaidos, kurios gali atsiliepti statybų metu. Jeigu jums reikia lygios ir tiksliai išpjaustytos medienos, tuomet bus būtinas jos kalibravimas. Tokia mediena bus brangesnė, tačiau daug kokybiškesnė.

Internetu medieną įsigyti norintys gyventojai taipogi turėtų vengti tokių pasiūlymų, kuriuose kainos prasilenkia su logika. Pasitaiko atvejų, kuomet kai kurie pardavėjai siūlo kelis kartus pigesnę medieną nei įprasta. Tai gali reikšti tik vieną – tokios medienos kiekis labai ribotas arba tiesiog parduodamas statybinis laužas.

Statybinę medieną dabar itin paprasta įsigyti internetu
Įvertink