Šunų maistasMokslininkai ne kartą  įrodė, kad mityba yra ypatingai svarbi šuns gerovei. Posakis  „esi tai, ką valgai“, tinka ir šunims. SPECIFIC maistas šunims  pasirūpins, kad jūsų mylimas šuo būtų sveikas ir aktyvus visą savo gyvenimą. Tai visavertis aukštos kokybės šunų maistas, sukurtas mitybos specialistų ir platinamas tik veterinarijos vaistinėse.

SPECIFIC maisto šunims paskirtis

SPECIFIC maistas šunims praturtintas iš žuvų gautomis  polinesočiųjų riebalų rūgštimis EPR ir DHR. Tai skatina šunio odos ir kailio atsinaujinimą, stiprina imuninę sistemą, inkstų ir sąnarių funkcijas.

Gamintojai siūlo platų produktų asortimentą įvairiais šuns gyvenimo atvejais:

  1. Šuniukams: gera pradžia;
  2. Suaugusiems: geram suaugusio šuns gyvenimui;
  3. Vyresniems: orus senėjimas;
  4. Ekologiškas: sveikas pasirinkimas;
  5. Aktyviems: energija visai dienai;
  6. Sergantiems: mano šuo nusipelno pagyti.

Sergantiems šunims skiriama dieta. Tai atvejai, kai šuniui reikia pasveikti nuo tokių ligų kaip alergijos, sąnarių, širdies, inkstų ligos, šlapimo ar virškinimo sistemų negalavimai.

SPECIFIC maisto šunims asortimentas

SPECIFIC CAD Active  produktas šunims, kurie pasižymi aktyvumu. Maistas tinka treniruojamiems šunims.

SPECIFIC CCD Food Struvite Management d – maistas skirtas šunims, turintiems akmenligę. Šio maisto pagrindu subalansuota dieta rūgština šlapimą, kas padeda tirpinti akmenis.

SPECIFIC CDD HY Food Allergy Managament- produktas skirtas šunims, kenčiantiems nuo alergijos maistui. Taip pat naudojamas esant žarnyno sutrikimams, kasos ligoms.

SPECIFIC CGD-M Senior Medium Bread – nmaistas skirtas vidutinio dydžio seniems šunims. Maistas palaiko vidutinio dydžio  (10 – 25 kg) senesnių šunų gerą savijautą ir sveikatą.

SPECIFIC CGD-S Senior Small Bread – maistas skirtas mažo dydžio (mažiau nei 10 kg) seniems šunims. Maistas subalansuotas mažų pagyvenusių šunų poreikiams tenkinti.

SPECIFIC CGD-XL Senior Large & Giant Bread maistas taip pat skirtas seniems, tik didelių veislių šunims. Didelėms veislėms priskiriami šunys, kurių svoris viršija 25 kg.

SPECIFIC CID Digestive support – šunų virškinimo problemas sprendžiantis produktas. Tai mažiems šuniukams ir suaugusiems šunims tinkantis produktas.

SPECIFIC CJD Joint Support – maistas skirtas dietai, kai šuo turi sąnarių sveikatos problemų. Sąnarius atstato didelis Omega3 riebalų rūgščių kiekis.

SPECIFIC CKD Heart and Kidney Support maistas skiriamas esant širdies ir inkstų problemoms. Dieta ypatinga tuo, jog joje apribotas fosforo ir natrio kiekis.

Galima teigti, jog SPECIFIC maistas šunims – geriausias pasirinkimas šių gyvūnų mylėtojams. Puoselėkite augintinio sveikatą, rinkdamiesi sveiką ir visavertį maistą. Rinkdami maistą šuniui pasikonsultuokite su veterinarijos gydytoju, kuris parinks geriausią SPECIFIC dietą Jūsų šuniui.

Plačiau http://www.dimela.lt

SPECIFIC maistas šunims
Įvertink