pasiūlymas emigrantams būstui Lietuvoje pirkti Nuosavas būstas – vienas svarbiausių pirkinių, kuriam taupome ne vienerius metus. Siekdami įsigyti svajonių namus, dalis tautiečių nusprendžia emigruoti – tikimasi, kad užsienio šalyje pavyks susirasti geriau apmokamą darbą. Be to, nereikėtų galvoti, kad visi užsienyje gyvenantys lietuviai nesvajoja sugrįžti atgal į tėvynę. Praktika rodo, kad itin didelė emigrantų dalis tikisi sutaupyti reikiamą sumą pinigų ir įsigyti namus Lietuvoje. Beje, šiuo metu pasiūlymas emigrantams būstui Lietuvoje pirkti yra itin lankstus ir praktiškas – kredito unijos supranta, kaip svarbu gauti reikiamo dydžio paskolą, neskiriant tam daugybės laiko (natūralu, kad gyvenimas užsienyje apriboja galimybes bendrauti su Lietuvoje esančiais kreditoriais ir atvykti pokalbiui dėl paskolos gavimo), tačiau būti tikriems, kad priimtu sprendimu neteks gailėtis, o svajonių namais bus galima džiaugtis jau už kelių mėnesių ar net greičiau.

Svarbiausia, ką turėtų padaryti apie būstą Lietuvoje svajojantis emigrantas, – nuspręsti, kokiame mieste norėtų gyventi ir kokios vertės būstas atitiktų jo lūkesčius. Labai svarbu pasidomėti šiandienine nekilnojamojo turto rinka, kad pavyktų susidaryti objektyvų ir racionaliai pagrįsta NT vaizdą. Šiuo atveju pagalbos ranką gali ištiesti profesionalūs brokeriai, ne vienerius metus dirbantys su būstu Lietuvoje ir galintys atsakyti į visus pirkėjo klausimus. Be to, taip efektyviai taupomas laikas, kadangi pirkėjui pateikiami tik jo lūkesčius ir interesus atitinkantys būsto pasiūlymai. Primename, kad prieš priimant sprendimą, koks būstas jums reikalingas, būtina pasitarti su šeimos nariais ir pagalvoti apie ateities planus, pvz., galbūt galvojate apie vaikelį, kuriam reikės atskiro kambario – tokiu atveju jums gali reikėti didesnio, nei šiuo metu planuojate, būsto.

Kitas etapas – susirasti patikimą, profesionalų, ne vienerius metus rinkoje dirbantį kreditorių, kuris galėtų pasiūlyti konkrečiai jums tinkančias paskolos suteikimo sąlygas. Šiuo atveju, kaip ir minėjome, itin daug rūpesčių kelia laiko planavimo klausimas. Taip jau yra, kad norint susirasti tinkamą kreditorių šiam darbui reikia skirti gana daug laiko, be to, geriausia būti Lietuvoje, kad būtų galima nuvykti į pokalbius su kredito unijos konsultantais ir aptarti konkrečiu atveju aktualias smulkmenas. Siekiant palengvinti emigrantų dalią, Lietuvoje sukurtas projektas namailietuvoje.lt skirtas minėtosios problemos sprendimui – emigrantui tereikia pateikti vieną paraišką, kurią projekto komanda išsiųs skirtingiems kreditoriams, kad surinktų jų pasiūlymus ir pateiktų juos vienoje vietoje. Taip užsienyje dirbantys lietuviai gaus visą reikiamą informaciją ir galės išsirinkti jų lūkesčius atitinkantį kredito teikėją, su kuriuo galės tęsti bendradarbiavimą ateityje.

Pasiūlymas emigrantams būstui Lietuvoje pirkti – patogu, lankstu ir praktiška
Įvertink