parduodamas uabUAB pardavimas nėra toks sudėtingas kaip gali pagalvoti daugelis. Sklando mitai, kad parduoti sunku, todėl, kai kurie žmonės net mieliau bankrutuoja, kad tik nereikėtų gaišti laiko bandant sutvarkyti didelį kiekį dokumentų. Šiuo metu egzistuoja didelis papildomas pliusas, kad pardavimo darbus už Jus gali sutvarkyti savo srities profesionalai. Tokiu atveju pardavimas nebus sudėtingas.

Jeigu sakote “parduodu UAB” – tokiu atveju Jums reikia susirasti profesionalus, kurie padės sutvarkyti dokumentaciją. O kad pardavimas būtų dar labiau apgalvotas ir įvertintas – nurodome kriterijus, kuriuos būtina įvertinti.

Ar ieškoti pirkėjo pačiam, ar samdyti profesionalus?

Turbūt ne visi žino, tačiau lygiai taip pat kaip parduodant NT samdomasi brokeris, taip pat galima samdyti brokerį ir tokiu atveju, jeigu planuojate parduoti verslą. Kaip ir vienu atveju, taip ir kitu – kiekvieno žmogaus galimybės yra skirtingos, tad priklausomai nuo poreikių galima pasiūlyti ir atitinkamas paslaugas. Taip, paslaugos yra mokamos, tačiau jeigu neturite laiko pats ieškoti pirkėjo, o norisi verslą parduoti kuo greičiau – tokiu atveju brokeris tikrai yra geros paslaugos.

Dokumentų tvarkymas ir profesionalios paslaugos

Dokumentacijos tvarkymas pardavimo arba pirkimo metu yra vienas sudėtingiausių darbų, tad mes jį Jums rekomenduojame palikti specialistams, kurie yra pasiruošę padėti Jums susiderinti visas detales ir būti tikras, kad parduotas verslas patenkins Jūsų poreikius.

Sutvarkyti dokumentai dažniausiai yra pats pirmas žingsnis link kur kas sėkmingesnio verslo pardavimo. Tokiu atveju žodžiai “parduodu UAB” tikrai ilgai nekvaršins Jums galvos.

Kodėl norite parduoti verslą?

Kiekvienas pirkėjas Jūsų klaus – kodėl norite parduoti verslą. Natūralu, kad daugelis galvoja, kad parduodami tik tie verslai, kurie neneša pelno ir nėra sėkmingi. Tačiau tai nėra tiesa, kadangi žmonės parduoda savo verslus dėl daugelio skirtingų priežasčių. Gali būti, kad verslas tikrai pelningas, tik savininkas paprasčiausiai nebeturi laiko jo prižiūrėti.

Taigi, labai naudinga paruošti atsakymą ir tuo pačiu visus dokumentus, kurie gali įrodyti, kad verslas nėra nuostolingas ir kad jį įsigyti tikrai yra verta. Labai svarbu sukurti pasitikėjimo ryšius tarp pardavėjo ir pirkėjo.

Jūsų verslo rinkos kaina

Savas verslas yra kaip vaikas, todėl jo labai gaila ir atrodo, jis yra ypatingas. Tačiau deja, verslo kaina rinkoje yra labai griežta ir niekas paprasčiausiai nepirks, jeigu Jūs prašysite labai didelės pinigų sumos. Ypač tokiu atveju, jeigu norite parduoti labai greitai ir Jums svarbu, kad pirkėjas galėtų iškart susimokėti visą pinigų sumą.

Tik įvertinus realią savo verslo kainą galite talpinti skelbimą su parduodančiu tekstu. Kitu atveju skelbimas “kabės”, tačiau niekas juo nesidomės, kadangi kaina neatitiks realios situacijos.

Kaip pasirinkti dokumentus tvarkančią įmonę?

  • Kaina.

  • Atsiliepimai.

  • Suteikiamos paslaugos.

  • Online arba susitikimai.

Dokumentų tvarkymas yra viena iš tų sferų, kuri reikalauja daug dėmesio bei susikaupimo. Rekomenduojame palyginti kuo daugiau specialistų. Tokiu atveju atrasti patenkins Jūsų poreikius ir Jūs būsite saugus.

Jeigu norite parduoti įmonę – nereikia pergyventi. Svarbiausia yra pasisamdyti gerus specialistus, kurie yra pasiruošę suteikti kokybiškas paslaugas. Nelaukite, o imkitės realių veiksmų jau dabar.

Parduodu UAB: kaip tai padaryti labai greitai?
Įvertink