kokybiškos odinės vyriškos piniginėsKiekviena moteris, galvojanti, kaip nustebinti mylimą vyrą ne pirmus metus, ankščiau ar vėliau susiduria su problema, jog idėjos tarsi išseko. Atrodo, jog viską, ką buvo įmanoma, jau esate nupirkusi mylimam ir artimam vyrui? Dar viena šauni idėja – kokybiškos odinės vyriškos piniginės. Tai dovana, puikiai deranti kiekvienai progai. Tinkama dovana bus tokia, kuri atitiks Jūsų mylimo vyro lūkesčius ir įpročius.

Su skyriumi monetoms ar be jo?

Vyriška piniginė – tai stiliaus dalis ir šiokia tokia vyro vizitinė kortelė. Pagal tai, kokias pinigines vyras mėgsta, galite spręsti netgi apie jo charakterį ir įpročius. Todėl renkantis piniginę dovanų vyrui, naudinga pagalvoti apie jį ir jo pomėgius bei įpročius, kad neapsigautumėte ir išsirinktumėte tikrai tinkamą ir patogią piniginę artimam žmogui. Pavyzdžiui, kai kurie vyrai mėgsta nešioti pinigines, kuriose nėra skyriaus monetoms. Jeigu Jūsų vyras vienas iš tokių – rinkitės subtilią odinę piniginę, kurioje didesnė dalis skirta popieriniams banknotams.

Žinoma, gali būti ir taip, jog jūsų mylimam artimam vyrui kaip tik naudinga piniginė su dideliu skyriumi monetoms. Ypač, jei jis dažnai nešiojasi nemažai smulkių pinigų. Tokiu atveju jam tiktų kokybiškos odinės vyriškos piniginės variantas su plačiu ir lengvai pasiekiamu skyriumi monetoms. Pažiūrėkite, kad skyrius būtų tinkamai pritvirtintas ir nenuplyštų jau po kelių pirmų mėnesių.

Ar vyrui reikia skyrių kortelėms?

Kartais moterys, pirkdamos vyrams pinigines, pamiršta pagalvoti apie tai, ar piniginėje reikėtų palikti vietos kortelėms. Dažniausiai moterims reikia, kad jų piniginėje būtų daug vietų kortelėms, mat jos nešiojasi ne tik banko korteles, asmens tapatybės pažymėjimą ar teises, bet ir įvairaus plauko nuolaidų korteles ir net vizitines. Ne retai pas moteris vienoje piniginėje telpa visi šie daiktai. Tuo tarpu retam vyrui reikia, kad kokybiškos odinės vyriškos piniginės viduje būtų daug vietos kortelėms. Dažniausiai vyras turi kelias korteles: tai jo asmens dokumentas, banko kortelės ir nuolaidų kortelė kurui ar kirpyklai. Tad jei Jūsų vyras vienas iš tokių, nesivarginkite ir neieškokite piniginės, kur tilptų visos, Jūsų pačios turimos kortelės. Juk geriau padovanoti piniginę, kuri atitiks vyro lūkesčius ir pamalonins jį, nei tokią, kuri talpina daugiau, tačiau taip ir liks nenaudojama.

 

 

Kokybiškos odinės vyriškos piniginės – stilinga dovana bet kokiai progai
5 (100%) 1 vote