Šiandien galime rinktis iš gausybės siūlomų vartų, kurie gali būti pritaikomi namų teritorijos, komercinių pastatų ar garažų apsaugai. Ieškant tinkamiausio sprendimo visada svarbu įvertinti kelis svarbiausius kriterijus, taigi, į ką vertėtų atsižvelgti?

Vartų atidarymo tipas

  • Slenkantys vartas yra vienas dažniausių pasirinkimų. Tokie vartai yra šiuolaikiški ir praktiški, gali būti pritaikomi įvairių teritorijų apsaugai;
  • Pakeliami vartai gana dažnai pasirenkami garažams bei pramoninėms teritorijoms, tačiau tokių vairų pritaikymas gali būti kur kas platesnis;
  • Taip pat gali būti pasirenkami varstomi vartai, kurie atidaromi į vidų ar į išorę. Taip atidaromi gali praversti įvairių teritorijų apsaugai.

Ar verta rinktis automatizuotus vartus?

Paskutiniu metu gana dažnai nusprendžiama montuoti automatizuotus vartus, ir toks sprendimas tikrai labai palankus. Vienas didžiausių privalumų yra didesnės teritorijos apsaugos užtikrinimas. Svarbu paminėti, kad tokių  vartų atidarymas yra kur kas greitesnis – tai padaryti galima neišlipant iš automobilio.

Vartų apdaila

Įvairūs gamintojai šiuo metu siūlo tikrai  nemažą vartų pasirinkimą – jie gali būti įvairių spalvų, skirtingų tekstūrų, ir t.t. Vartai gali būti derinami prie tvoros ar prie kitų teritorijos elementų – kiekvienu atveju tikrai atrasite geriausias pasirinkimo galimybes.

Vartų gamintojas

Ieškantys tinkamiausių vartų tikisi, kad  vartai tarnaus iš tiesų ilgai, tad renkantis vartus palanku įvertinti, kokių gamintojų produkcija vertinama palankiausiai. Kokybė visada priklauso nuo to, koks yra pasirenkamas produkcijos gamintojas, tad visada galėsite atrasti pačius palankiausius pasirinkimus.

Vartų kaina

Įvairių bendrovių siūlomų vartų kaina gali labai skirtis, tačiau kaina priklauso ne tik nuo to, kokius įkainius nustato pardavėjai. Kaina priklauso ir nuo to, koks yra vartų gamintojas, koks turi būti vartų aukštis bei plotis, koks yra vartų atidarymo tipas, ir t.t. Jei esate nusprendę, kokią apytikslę sumą galite paskirti vartų įsigijimui, tikėtina, kad  atrasti palankiausias galimybes bus galima dar paprasčiau.

Jei sunku priimti sprendimą,  palanku pasikonsultuoti su specialistais, kurie jums patars, kokio tipo vartus vertėtų pasirinkti. Kadangi įvairių vartų tipų pasirinkimas yra tikrai gausus, profesionalų konsultacija leis paprasčiau apsispręsti.

Kokius vartus rinktis?
4 (80%) 1 vote