Kalėdos yra  viena gražiausių metų švenčių, kurių metu prisimename visus tuos, kurie yra šalia. Draugai –  tai ypatinga mus supančių  žmonių kategorija, nes mes juos pasirenkame patys. Tad, ką dovanoti draugui, kad išvysti nuoširdžiai džiaugsmingą jo reakciją?

Kokia dovanos prasmė?

Tailandietiški masažaiKad kalėdinių dovanų pirkimas netaptų nemalonia prievole ar baisia rutina, reikia išsiaiškinti, koks yra dovanojimo tikslas. Greičiausiai kiekvienos dovanos tikslas yra individualus, atsižvelgiant į draugo charakterį, pomėgius ir pažiūras. Kalėdinė dovana, tinkanti nerūpestingam linksmuoliui, gali tapti katastrofa rimtas intelektualui. Psichologų teigimu,  – dovana tai mūsų požiūrio išraiška, todėl lengvabūdiškumas čia nepageidautinas.  Taigi, pasitelkime specialistų požiūrį. Anot jų, kalėdinė dovana turi stebinti, o jos vertė – atitikti ryšio  lygį. Juk vieną dovaną mes galime dovanoti pačiam geriausiam ar vaikystės draugui, kitą  – draugui, su kuriuo susipažinome prieš kelis mėnesius.

Kaledinės dovanos draugams >>

Tad, kokios kalėdinės dovanos draugams tinka?

Specialistai pataria atsiriboti nuo įvairaus plauko suvenyrų, žvakučių ar dekoracijų. Iš pirmo žvilgsnio tai lengviausias pasirinkimas, lyg ir turintis tikti visiems. Tačiau kas tinka visiems, tas netinka konkrečiam Jūsų draugui.  Suvenyrai ir kiti niekučiai  – tai ta kalėdinių dovanų kategorija, kuri dažniausia užsiguli lentynose ar spintose, o vėliau būna išmesti.  Kalėdiniai skanėstai ar kavos pakuotė geriau, nes niekada nebus išmesta į šiukšlių dėžę. Taigi, praktiškumas nugali originalumą.

Kalėdinių dovanų draugams TOP 5

Gerai pasukus galvą, sudarėme  praktiškų kalėdinių dovanų draugams penketuką, į kurį pateko abonementas į sporto klubą, masažo seansas, pakuotė gerų vitaminų, žurnalo metinė prenumerata,  bilietai į spektaklį ar koncertą.

Pabaigai norime pasakyti, kad kalėdinė dovana draugui turi būti gražus gestas, kuriuo pasakote, kuo jis jums ypatingas. Praktiškos dovanos  – tik vienas iš pasirinkimų.  Kita vertus, bet kuri dovana nupirkta iš širdies ir nuoširdžiai tikint, kad tai suteiks džiaugsmo draugui, yra tinkama. Dažna klaida yra galvoti, kad dovana turi būti brangi, nes išrinkę tokią dovaną galite priversti kitus pasijausti nejaukiai. O paprasta smulkmena pateikta originaliai, įpinant asmeninę istoriją, gali palikti nepamirštamą įspūdį.

http://tailandomasazai.lt

Kalėdinės dovanos draugams
Įvertink