https://chronos.lt/Kaip taupyti laiką neturint laikrodžio? O kur tokį daiktą įsigyti? Apsilankykite elektroninėje parduotuvėje https://chronos.lt/, kur laikrodžių pasirinkimas gausus. Ne tik gražūs, bet ir padedantys dirbti produktyviai!

Toliau bus pateikta keletas minčių, šiokių tokių idėjų, susijusių su laiko taupymu. Nebūtina jomis vadovautis, tačiau kai kas galbūt pravers ir padės geriau susidėlioti darbus.

Ar laimingi žmonės skaičiuoja laiką?

Pirmiausia vertėtų pamąstyti, ar laimingi žmonės kreipia dėmesį, kiek yra valandų, ar, kaip dainuojama, jie visgi laiko neskaičiuoja? Kas yra laimė – tikriausiai reikėtų pradėti nuo tokio aspekto ir tuomet toliau nagrinėti šią temą, filosofiškai diskutuoti. Tačiau ne šį kartą – svarbu, kad laiko tema kelia klausimų, vadinasi, „užgriebėme“ šį tą aktualaus.

Minimalizuoti

Kalbant apie mažesnes laiko sąnaudas kartais užsimenama, kad reikėtų suskirstyti veiklą pagal prioritetus ir sureguliuoti tam tikrus blaškančius veiksnius. Pavyzdžiui, elektroninio pašto tikrinimas kas penkiolika minučių ar nuolatinis ėjimas į socialinius tinklus, norint įsitikinti, ar tikrai bičiulio nuotrauka taip sparčiai renka paspaudimus „patinka“, nepadeda susikaupti.

Panašiai šnekama ir apie nebaigtus darbus. Jei knyga jau mėnesį padėta ant stalo, bet vis neprisiverčiate jos tęsti, galbūt priežastis nėra vien laiko trūkumas? Gal tiesiog tai nėra patinkantis kūrinys? Tad kodėl negrąžinus į biblioteką?

Susidėlioti prioritetus

Kaip užsiminta keliomis eilutėmis aukščiau, svarbus yra prioritetų susidėliojimas. Tai susiję su aptartu minimalizavimu. Tiesiog reikėtų planuoti darbus pagal svarbą. Gal kokia nedidelė užduotis ateinančias dvi savaites galėtų palaukti, bet vis tiek jos imatės, nors yra kur kas skubesnių dalykų? Kita vertus, nesinori absoliutinti, nes kartais ir tos mažos užduotys užstringa ar net pamirštamos, jei nesumojama atlikti nedelsiant.

Nusistatyti miego režimą

Rodos, kuo čia dėtas miegas, juk kalbame ne apie poilsį, o apie dienos darbus. Tačiau čia miego reikšmė kaip tik labai didelė. Jei įsigudrinsite laikytis disciplinos ir atrasite geriausią ėjimo gulti ir kėlimosi laiką, jausitės pailsėję, būsite žvalūs ir galėsite dirbti produktyviau. Atrodys, kad paroje atsirado papildoma valanda.

Nedirbti visą parą

Dar vienas patarimas – nedirbti ištisą parą. Juk reikia ir patausoti jėgas. Galbūt iš pažiūros keista, kaip atitolti nuo reikiamų atlikti darbų, jei ir taip laiko trūksta. Tačiau pertraukėlės tik į naudą. Atgauti jėgas reikia, taip ir idėjų naujų ateina.

Įsigyti laikrodį

Norint taupyti laiką reikėtų įsigyti laikrodį. Kokybiškų ir dailių rasite parduotuvėje https://chronos.lt/ ir galėsite iš tiesų gerai susiplanuoti veiklą, išnaudoti dieną produktyviai. Ne tik atrodysite stilingai, bet ir kaskart žinosite, kiek valandų – gal laikas atsipūsti; o gal metas pradėti naują darbą?

 

 

 

 

Kaip taupyti laiką?
Įvertink