Lietuvoje vartojimo kreditus gauti gali ne visi, todėl ieškantiems lengviausio būdo pasiskolinti internetu, reikėtų labiau pasidomėti kaip gauti paskolą be jokių nesklandumų. Daugiausiai laiko sugaišta tie, kurie skolinasi negaudami jokių pajamų ar būdami įtraukti į skolininkų sąrašus. Jūs turite suprasti – mūsų šalyje vartojimo kredito rinka yra reguliuojama, yra daug įstatymų, kurie apibrėžia kas gali skolintis, o kas ne. Jeigu jūs esate vienas iš rizikos grupei priklausančių asmenų, tai jums vartojimo paskolos gauti nepavyks. Paprasčiausiai, kaip gauti paskolą nesugaišus daug laiko sužinosite perskaitę mokumo vertinimo nuostatus, nes juose aiškiai akcentuojama kam galima teikti kreditus, o kas jų gauti negali dėl prasto kreditingumo.

Jeigu nežinote kaip gauti paskolą, tai pirmiausia vadovaukitės atsakingo skolinimo principais.

Atsakingas skolinimasis – skolinimosi procedūra, kuomet asmuo, tinkamai įvertinęs savo ekonominę padėtį ir suprasdamas kokia rizika laukia, skolinasi tokią sumą, kurią iš tiesų pajėgs grąžinti. Tiesiog, jeigu jūs norite gauti kreditą, tai pirmiau nustatykite reikalingą sumą, o tada žiūrėkite į kredito įstaigų siūlomas skolinimosi sąlygas. Jums iš anksto reikėtų paskaičiuoti reikalingos sumos dydį bei galimą kiekvieną mėnesį mokėti įmoką. Jeigu jūsų pajamos bus per mažos jums reikalingos paskolos įmokai sumokėti, tai jums skolintis nereikėtų – tai nebūtų atsakingas žingsnis. Paskolos pasirašant vekselį irgi reglamentuojamos gana griežtai.

Taip pat vertėtų žinoti, kad kreditoriai jums negalės išduoti paskolos, jeigu jūsų pajamų suma nėra pakankama įmokų mokėjimui ir jeigu pažeidžiate 40 procentų pajamų taisyklę, kuri nurodyta mokumo vertinimo nuostatuose. Tai reiškia, kad jūsų pajamos gali būti ir pakankamos įmokos sumokėjimui, tačiau jūs vis tiek negalėsite gauti kredito, jeigu 40 procentų pajamų jūs jau skiriate įsipareigojimų dengimui kiekvieną mėnesį.

Kaip gauti paskolą galite sužinoti kreipdamiesi į finansų patarėjus.

Ypač reikėtų pabrėžti, kad Lietuvoje yra gana daug ekspertų, kurie siūlo konsultacinio pobūdžio paslaugas. Jie padeda lengviau suprasti kaip tinkamai pasiskolinti tiek vartojimo poreikiams tenkinti, tiek ir būsto įsigijimui. Šie specialistai jums galbūt netgi padės surasti geriausius rinkoje esančius pasiūlymus, kurie vėliau nepridarys jums problemų dėl mokumo.

Kaip gauti paskolą internetu?
4 (80%) 1 vote