vonios projektavimasKetinate atnaujinti savo būstą ir sukurti kažką naujo bei įspūdingo, kad gyventi namuose būtų dar įdomiau ir jaukiau? Be abejo, daugelis šeimų, nusprendusių atnaujinti savo būstą, iš pradžių pagalvoja apie vonios kambarį – tai vieta, kuri tikrai turi būti maksimaliai jauki ir kokybiška. Tad nieko keisto, kad vonios kambario projektai dabar susilaukia tiek daug dėmesio. Visgi, kalbant apie juos, jūs galite pasielgti dvejopai: galite nusipirkti jau padarytą vonios kambario projektą ir pagal jį įrenginėti savo naująjį vonios kambarį. Kitas variantas yra labiau kūrybiškesnis ir padės jums sutaupyti daugiau pinigų – vonios kambario projektą galite pamėginti pasidaryti patys.

Žinoma, jūs tuomet paklausite – kaip gi mes patys pasidarysime vonios kambario projektą, jeigu neturime pakankamai projektavimo žinių? Šią problemą jums padės išspręsti profesionalūs dizaineriai, kurie puikiai supranta, ko reikia šiuolaikinėms šeimoms, tačiau taip pat gali jums padėti išsirinkti ir unikalius vonios kambario elementus, taip patenkinant visus jūsų poreikius. Prieš pradedant įrenginėti naująjį vonios kambarį, yra nemažai klausimų, į kuriuos reikia atsakyti bei aspektų, kuriuos reikia gerai apgalvoti:

  1. Kokia vonios įranga ir baldai bus reikalingi vonios kambaryje? Be abejo, vonios kambario projektai neapsieina be tokių sprendimų. Pavyzdžiui, ar norėsite stiklinės dušo sienelės, ar reikės kokių nors potinkinių sistemų. Nuo to priklausys ir pačio vonios kambario įrengimo sudėtingumas. Be abejonės, dažnai šis aspektas priklauso ir nuo to, kokio dydžio yra jūsų vonios kambarys, taip pat ar didelė jūsų šeima.
  2. Koks jūsų mėgstamiausias interjero stilius? Kai kuriems žmonėms labai patinka, kai vonios kambaryje yra daug šiltų spalvų. Visgi, yra nemažai žmonių, kurie mėgsta skandinavišką minimalistinį stilių ir jiems visiškai nereikia daugybės spalvų ar įrangos vonios kambaryje, kad šis atrodytų jaukiai. Visgi, tai jau yra skonio reikalas – jūs turite nuspręsti, link kurio varianto labiau linkstate jūs. Tuomet ir vonios įranga susidėlios į savo vietas.
  3. Ar ketinate naudoti potinkines sistemas? Tai svarbu apgalvoti, nes su potinkinėmis sistemomis automatiškai atsiranda ir daugiau vietos, o tuomet jau galima galvoti, ar norėsite palikti daugiau erdvės savo vonios kambaryje, o galbūt norite dar įdėti daugiau inventoriaus ir taip padaryti savo naująjį vonios kambarį labiau funkcionaliu. Visą tai reikėtų gerai apgalvoti ir atrasti savo aukso viduriuką.
  4. Ar bus reikalingos šildomos grindys, kur turėtų būti elektros jungikliai? Į šiuos klausimus taip pat be galo svarbu atsakyti, kadangi šildomos grindys suteikia komforto ir jaukumo jūsų vonios kambariui – ar norite šildyti visą grindų plotą, ar šiek tiek sutaupyti ir apšildyti tik dalį grindų? Tai jau priklauso nuo jūsų norų. Be jokios abejonės, reikia taip pat iš anksto numatyti, kur bus rengiami elektros lizdai ir jungikliai, kad būtų galima nustatyti, kur tinkamiausia vieta elektriniams prietaisams ir kaip padaryti puikią kompoziciją tiek funkcionalumo, tiek estetikos atžvilgiu.

Kaip matote, yra nemažai dalykų, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį kuriant savo naująjį vonios kambarį.

Ką verta apgalvoti, imantis vonios kambario projektavimo darbų?
5 (100%) 1 vote