2016-iesiems einant į pabaigą ir naujoms dizainerių kolekcijoms užplūstant podiumus, nejučia pradedame domėtis, kas gi bus madinga ateinančiais metais. Žurnalai mirga straipsniais ir patarimais apie madingiausias spalvas, drabužius ir net šukuosenas, tačiau pasirinkimas kuo kvepėti ne ką mažiau svarbus. Nauji metais, nauji kvepalai – tiesa? 2017-ieji neabejotinai atneš daug puikių aromatų, nuo vaisinių, gaivių ir gėlėtų iki medienos ir intensyviai rytietiškų. Kad būtų lengviau apsispręsti kokius kvepalus rinktis, štai nedidelė 2017 metų kvepalų tendencijų apžvalga:

Pavasaris/Vasara 2017

  • Saldainiai – Tiek jaunų, tiek vyresnių mėgsta
    mi saldūs ir gurmaniški kvapai bus populiarūs pavasarį ir vasarą. Saldžių kvepalų mėgėjoms patariama rinktis karamelės, šokolado arba vanilės aromatus, kurie gerai derės su vaisių ir uogų natomis.
  • Šerbetas – Mėgstantiems gaivinančius kvepalus šaldytų vaisių, uogų ir cukraus aromatai sukurs atpalaiduojančią ir atgaivinančią oazę.
  • Gėlės – Gėlių kvepalų gerbėjos gali džiaugtis, nes gėlių aromatai darosi vis populiaresni. Tačiau ne visiems įprastos rožės, o frezijos, išsiskiriančios savo ramiu citrusiniu charakteriu, skinasi kelią į populiarumo viršūnę.

Pavasarį esame įpratę rinktis gaivesnius kvepalus, nes šis metų laikas asocijuojasi su gamtos prabudimu, vėsiu oru ir gaivinančiu vėju. O vasarą, lepindamiesi karštais saulės spinduliais ir vėsiomis jūros bangomis, esame linkę rinktis saldesnius aromatus.

Ruduo/Žiema 2017

  • Žiemos uogos – Pagalvokite apie pasivaikščiojimą žiemiškame miške, kur tarp didelių sniego pusnių dar galima rasti spanguolių ar bruknių krūmelius bandančius išsilaikyti atšiauriame ore. Šaltam orui puikiai tiks šildantys kvepalai, kuriuose dera tamsios uogos, mediena ir rytietiški aromatai.
  • Žibuoklės – Dar viena gera žinia gėlių kvepalų mėgėjoms, net ir žiema gėlių ingredientai išlieka populiarūs. Švelnios žibuoklės ir sodri mediena suteiks klasikiniams aromatams naują gyvenimą.
  • Agarmedis – Sunkesniu ir sodresnių kvepalų mėgėjams patiks įvairių medienos kvapų deriniai. Agarmedžio populiarumui ir toliau didėjant daugelis kvepalų įgaus viliojantį muskusinį aromatą.

Vėstant orams renkamės šiltesnius drabužius, o taip pat ir šiltesnius kvepalus. Rytietiški ir medienos aromatai derinami su uogomis ir gėlėmis sukuria prabangią šilumos oazę, kuri net ir per didžiausius šalčius leis pasijusti tikra dama. Žiemiški kvepalai suteiks šilumos ir harmonijos pojutį kiekvienai moteriai.

 

2017 metų kvepalų tendencijos
Įvertink